OBSADA SĘDZIOWSKA: Batłomiej DEMIANIUK (główny), Patryk TARASIUK, Marcin PACYNA

0-1 (4") Robert Kulicki (asysta Krzysztof Stecz)

0-2 (16") Jacek Kuźmiński (asysta Krzysztof Stecz)

1-2 (24") (z rzutu karnego Dominik Dąbek Lutnia II Piszczac)

1-3 (48") Jacek Kuźmiński (asysta Krzysztof Stecz)

1-4 (59")  Krzysztof Stec (asysta Maciej Woźniak)

2-4 (76") (Dominik Dąbek Lutnia II Piszczac)

2-5 (90") Jacek Kuźmiński (asysta Arek Dawidziuk)

Przez pierwsze 20 minut pierwszej połowy meczu na boisku nie było wątpliwości, kto jest piłkarsko lepszy. Dosyć szybko potwierdziły to 2 bramki w 4 min. i 16 min. debiutującego z naszym zespole Roberta Kulickiego i szybko powracającego do stałej dyspozycji strzeleckiej Jacka Kuźmińskiego. Przy obu bramkach asystował Krzysiek Stecz. Argumenty były tylko po jednej stronie, a dwie bramki to był najniższy z możliwych efekt przewagi. Miło oglądało się mądrą i poukładaną, a do tego dojrzałą naszą grę... Cóż z tego, wystarczył tylko jeden błąd i przyznanie dosyć wątpliwego rzutu karnego w 24 min. dla gospodarzy z Piszczaca, aby po naszej stronie zapanował pełen chaos i gorące dyskusje, z których nie wyszliśmy do końca pierwszej części meczu. Szczęśliwie, udało się minimalną jednobramkową przewagę "dowieźć" do końca pierwszej odsłony spotkania...

Na szczęście przerwa pozwoliła na dokończenie dyskusji i niemal zupełne wygadanie się, co okazało się na tyle "twórcze", że pierwszy kwadrans drugiej części meczu zapewnił nam spokojne granie. Na 3-1 w 48 min. po kolejnej trzeciej w tym meczu asyście Krzyśka Stecza trafił po raz drugi Jacek Kuźmiński. A w 59 min. po podaniu Maćka Woźniaka do asyst trafienie na 4-1 dorzucił wyjątkowo pożyteczny tego dnia Krzysiek Stecz​. Trochę spokój naruszyła nam bramka gospodarzy w 76 minna 4-2. Jednak kontaktowego trafienia chłopakom z Lutni nie udało się zdobyć, a do tego wynik zamknął w końcówce meczu strzelając po raz trzeci Jacek Kuźmiński. Asystę zaliczył Arek Dawidziuk, który 10 minut wcześniej zameldował się na boisku. Z kronikarskiego obowiązku - zmiany: 50 min za Marcina Boruszko - Jakub Kitliński, 55 min. za Marka Chalimoniuka - Paweł Wojtuszkiewicz, 67 min. za Roberta Kulickiego - Michał Dawidziuk, 72 min. za Maćka Woźniaka - Jarek Dubikowski, 80 min. za Marcina Tura - Arek Dawidziuk. Limit zmian wykorzystany w pełni, korzyści ze zmian wymierne, a do tego druga już bramka (po strzelonej w meczu sparingowym tydzień wcześniej) debiutującego w naszych barwach w meczu ligowym Roberta Kulickiego...